Bij leden kunt u opdracht geven voor een bouwtechnische keuring.

Homekeur B.V | info@homekeur.nl | Tel: 085-0653675

Woon-Keur | Dit lid is geroyeerd en geen lid meer van de BVBK!

Bouwadviesbureau van Kesteren | info@bouwadviesbureauvankesteren.nl | Tel: 06-14588040

vdHoogen Bouwkundig advies | info@vdhoogenbouwkundigadvies.nl | Tel: 06-42309116

MLC Bouw & Bouwmanagement | info@mlcbouw.nl | Tel: 06-30010977

Hoogedeure Makelaars Taxateurs| info@hoogedeuremakelaars.nl | Tel: 06-22518841

Ijssel Woningkeurders | info@ijsseltaxateurs.nl | Tel: 038-888 90 56

MRK bouwmanagement & advies | info@mrkbouwmanagement.nl |Tel: 085-3030018

Aankoopbouwkundige | info@aankoopbouwkundige.nl | Tel: 0164-257505

Gebouw Visie | info@gebouwvisie.com |Tel: 06-2884666

KEUR en TAXEER | info@keurentaxeer.nl | Tel: 06-86844930

FIM Vastgoed | info@fimvastgoed.nl | Tel: 06-28096552

TABsupport | info@tabsupport.nl |Tel: 06-23442186

Huis & Wonen | post@huisenwonenmakelaars.nl | Tel: 06-51320623

Kipp Woningrenovatie |ron@kipp.nl |Tel: 06-52458088

365Beheer (Jane Bakker) | info@365beheer.nl |Tel: 088-1235000

Centraal Taxatie Bureau | info@centraaltaxatiebureau.nl | Tel: 06-14626979

Goossens Bouwkundige keuringen | info@goossensbouwkeuringen.nl | Tel: 06-54695529

Bouwkeuring Limburg | bklimburg@gmail.com | Tel: 06-11321391

Heer & Huis | bert@heerenhuis.nu | Tel: 06 – 55716825

Twentehuis Makelaardij | info@twentehuis.nl | Tel: 053-4344030

Kien Bouwadvies B.V | info@kienbouwadvies.nl | Tel: 06-15472449

Ter Horst Vastgoed | info@terhorstvastgoed.nu | Tel: 06-51722347

Yourstyle Vastgoed & Keuringen | info@yourstylevastgoed.nl | Tel: 06-57269009

Rogue Design | schalk@roguedesign.nl | Tel: 06-0728664

Bouwkeuring Twente | info@jasperhorst.nl | Tel: 06-53308985

De Financiële Experts | abraham@definancieleexperts.nl | Tel: 010-4427323

van Brussel Wiebenga | zwany@vanbrusselwiebenga.nl | Tel: 0513-651250

Westfries Goed Makelaars | gerardmol@westfriesgoed.nl | Tel: 06-86868509

Vastgoed Hoogstpersoonlijk |info@vastgoedhoogstpersoonlijk.nl | Tel: 06-12677924

Cor Rampen Bouwkundig Inspecteur | info@crbi.nl | Tel: 06-53402737

Sol Makelaardij | info@solmakelaardij.nl |Tel: 0499-477777

Woonstee Makelaars | info@woonstee.nl | Tel.: 0597-430380

Moerman Makelaars | info@moerman-makelaars.nl |Tel: 0546-565758

Taxatiebureau Reijmers o/z | info@uwtaxatiebureau.nl |Tel: 06-27011123

Semeijn makelaardij | info@semeijnmakelaardij.nl |Tel: 06-13928430

Berrevoets Bouwinspecties | info@berrevoetsbouwinspecties.nl | Tel: 06-10750994

Rensen Vastgoedservice |info@rensenvastgoedservice.nl | Tel: 06-14363197

Energiekeurplus | info@energiekeurplus.nl | Tel: 06-41352444

van Kavel tot Nok keuringen | info@vankaveltotnok.nl |Tel: 06-51126665

Morsink Bouwadvies & Makelaardij |info@morsink.nl | Tel: 0547-261795

Taxateur Pepels |info@taxateurpepels.nl |Tel: 06-45069411

Bob Oudshoorn Makelaardij |info@boboudshoorn.nl |Tel: 071-5132443

Houdel Makelaardij | info@houdelmakelaardij.nl | Tel: 052-3237768

HouseXpert | info@housexpert.nl | Tel: 06 235 234 49

Eemland Makelaardij | info@eemlandmakelaardij.nl | 033-4701462

Bouwkundig Advies Bureau Vrielink | tov@kpnplanet.nl | Tel: 06-29284921

Bekend Vastgoed | info@bekendvastgoed.nl | Tel: 06-19674993

Amstelstede makelaardij | peter@amstelstede.nl | Tel: 020-4535029

Gebouw Advies Goirle | info@gebouwadviesgoirle.nl |Tel: 06-42805862

Dekker projectorganisatie | info@dekkerprojectorganisatie.nl | Tel: 06-39009580

Bureau Bouwcontrole |info@bouwcontrole.nl | Tel: 06-11601721

Van Rossum Vastgoedadvies | info@vanrossumvga.nl |Tel: 0318-266000

Bouwkundig advies Herraets | info@herraetsvenray.nl |Tel: 06-21554379