Voor al uw vragen of opmerkingen kunt per email contact met ons opnemen|info@bvbk.nl
Leden 2021-06-10T08:39:36+00:00

Bij leden kunt u opdracht geven voor een bouwtechnische keuring.

Homekeur B.V | info@homekeur.nl | Tel: 085-0653675
Bouwadviesbureau van Kesteren | info@bouwadviesbureauvankesteren.nl | Tel: 06-14588040
vdHoogen Bouwkundig advies | info@vdhoogenbouwkundigadvies.nl | Tel: 06-42309116
Hoogedeure Makelaars Taxateurs| info@hoogedeuremakelaars.nl | Tel: 06-22518841
MRK bouwmanagement & advies | info@mrkbouwmanagement.nl |Tel: 085-3030018
Aankoopbouwkundige | info@aankoopbouwkundige.nl | Tel: 0164-257505
Gebouw Visie | info@gebouwvisie.com |Tel: 06-2884666
KEUR en TAXEER | info@keurentaxeer.nl | Tel: 06-86844930
FIM Vastgoed | info@fimvastgoed.nl | Tel: 06-28096552
TABsupport | info@tabsupport.nl |Tel: 06-23442186
Huis & Wonen | post@huisenwonenmakelaars.nl | Tel: 06-51320623
Kipp Woningrenovatie |ron@kipp.nl |Tel: 06-52458088
365Beheer (Jane Bakker) | info@365beheer.nl |Tel: 088-1235000
Centraal Taxatie Bureau | info@centraaltaxatiebureau.nl | Tel: 06-14626979
Goossens Bouwkundige keuringen | info@goossensbouwkeuringen.nl | Tel: 06-54695529
WoonKeur | info@woon-keur.nl | Tel: 085-1304920
Bouwkeuring Limburg | bklimburg@gmail.com | Tel: 06-11321391
Heer & Huis | bert@heerenhuis.nu | Tel: 06 – 55716825
Twentehuis Makelaardij | info@twentehuis.nl | Tel: 053-4344030
Kien Bouwadvies B.V | info@kienbouwadvies.nl | Tel: 06-15472449
Ter Horst Vastgoed | info@terhorstvastgoed.nu | Tel: 06-51722347
Yourstyle Vastgoed & Keuringen | info@yourstylevastgoed.nl | Tel: 06-57269009
Rogue Design | schalk@roguedesign.nl | Tel: 06-0728664
Bouwkeuring Twente | info@jasperhorst.nl | Tel: 06-53308985
Neitram Bouwkundig Keuren |neitrambouwkundigkeuren@gmail.com | Tel: 06-53928294
De Financiële Experts | abraham@definancieleexperts.nl | Tel: 010-4427323
van Brussel Wiebenga | zwany@vanbrusselwiebenga.nl | Tel: 0513-651250
Westfries Goed Makelaars | gerardmol@westfriesgoed.nl | Tel: 06-86868509
Vastgoed Hoogstpersoonlijk |info@vastgoedhoogstpersoonlijk.nl | Tel: 06-12677924
Cor Rampen Bouwkundig Inspecteur | info@crbi.nl | Tel: 06-53402737
Sol Makelaardij | info@solmakelaardij.nl |Tel: 0499-477777
Woonstee Makelaars | info@woonstee.nl | Tel.: 0597-430380
Moerman Makelaars | info@moerman-makelaars.nl |Tel: 0546-565758
Martens bouwkundig adviesbureau | info@gerardmartens.nl | Tel: 06-51121320
Semeijn makelaardij | info@semeijnmakelaardij.nl |Tel: 06-13928430
Rensen Vastgoedservice |info@rensenvastgoedservice.nl | Tel: 06-14363197
Energiekeurplus | info@energiekeurplus.nl | Tel: 06-41352444
van Kavel tot Nok keuringen | info@vankaveltotnok.nl |Tel: 06-51126665
Morsink Bouwadvies & Makelaardij |info@morsink.nl | Tel: 0547-261795
Taxateur Pepels |info@taxateurpepels.nl |Tel: 06-45069411
Bob Oudshoorn Makelaardij |info@boboudshoorn.nl |Tel: 071-5132443
Houdel Makelaardij | info@houdelmakelaardij.nl | Tel: 052-3237768
Frank Miller | info@frankmiller.nl | Tel: 085-8770857
Eemland Makelaardij | info@eemlandmakelaardij.nl | 033-4701462
Bouwkundig Advies Bureau Vrielink | tov@kpnplanet.nl | Tel: 06-29284921
Gebouw Advies Goirle | info@gebouwadviesgoirle.nl |Tel: 06-42805862
Dekker projectorganisatie | info@dekkerprojectorganisatie.nl | Tel: 06-39009580
Bureau Bouwcontrole |info@bouwcontrole.nl | Tel: 06-11601721
Van Rossum Vastgoedadvies | info@vanrossumvga.nl |Tel: 0318-266000
Van Der Kooi Bouwadvies | info@vanderkooi-bouwadvies.nl |Tel: 06-57096887
Bouwkundig advies Herraets |info@herraetsvenray.nl |Tel: 06-21554379